Rüyada cennetin anahtarı

Rüyada cennetin anahtarı hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, rakiplerini alt edeceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada cennetin anahtarı gördüyseniz:

  • Başkaları için harcama yapmanız gerekmiyor.

Rüyada cennetin anahtarı huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına yorulur.

Rüyada cennetin gösterilmesi hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine yorulur.

Rüyada cennetin katlarını görmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine yorulur.

Rüyada cennetin sesini duymak zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına işarettir.

Rüyada cennetin kapısından girememek dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Rüyada cennetin kokusunu almak elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada cennetin kapısından girmek iş konusunda sıkıntı çekileceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada cennetin anahtarını almak çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments