Rüyada çiğ pastırma görmek

Rüyada çiğ pastırma görmek kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, bir ömür olacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, büyük kazanç sağlanacağına inanılır.

Rüyada çiğ pastırma gördüyseniz:

  • Biraz zamana ihtiyaç var.

Rüyada pastırma almak sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına alamet eder.

Rüyada pastırma dilimlemek uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada pastırma istemek rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına işarettir.

Rüyada pastırma pişirmek donatacağına, evlatlarının hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada çiğ pastırma görmek borcunun da hafifleyeceğine, başarıların devamlı olacağına rivayet eder.

Rüyada dilimlenmiş pastırma görmek yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yumurtalı pastırma yemek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına inanılır.

Rüyada buzdolabında pastırma görmek sorunlarının çözüme kavuşacağına, sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments