Rüyada pastırma pişirmek

Rüyada pastırma pişirmek akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, statü atlayacağına, rütbe edineceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, anne baba duası alacağına delalettir.

Rüyada pastırma pişirmek gördüyseniz:

  • Sorunların çözümünü sağlamaya yarayabilecek belli bilgilere ulaşmak için uğraşabilirsiniz.

Rüyada pastırma almak kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına işaret eder.

Rüyada çiğ pastırma görmek harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine yorulmaktadır.

Rüyada pastırma pişirmek kişinin malını kaybedebileceğine, işinin ehli durumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada pastırma istemek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına yorulur.

Rüyada pastırma dilimlemek yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, rakiplerin alt edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin pastırma vermesi sorunların kısa sürede aşılacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dilimlenmiş pastırma görmek rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada pastırma görmek nablusi sorunlarının günden güne artacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments