Rüyada pastırma almak

Rüyada pastırma almak böylece hayata yeniden sarılacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada pastırma almak gördüyseniz:

  • Atlanan detaylar sorun olabilir.

Rüyada pastırma almak hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada pastırma pişirmek borçların yakın zaman içinde biteceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına delalettir.

Rüyada pastırma dilimlemek ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada çiğ pastırma görmek yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada pastırma istemek hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine işarettir.

Rüyada yumurtalı pastırma yemek sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dilimlenmiş pastırma görmek hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin pastırma vermesi işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments