Rüyada cilt maskesi görmek

Rüyada cilt maskesi görmek atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine inanılır.

Rüyada cilt maskesi gördüyseniz:

  • Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada cilt maskesi görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine delalettir.

Rüyada cilt maskesi yapmak neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cilt maskesi almak sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına delalettir.

Rüyada yüzünde cilt maskesi görmek kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Rüyada cilt cilt kitap görmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine inanılır.

Rüyada kar maskesi takmak bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, işini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada kil maskesi sürmek yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüz maskesi görmek rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments