Rüyada kil maskesi sürmek

Rüyada kil maskesi sürmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, önünün açılacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, makbul olmayan işler yapacağına yorulur.

Rüyada kil maskesi sürmek gördüyseniz:

  • Herşeyde bir hayır vardır.

Rüyada kar maskesi takmak işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada yüz maskesi görmek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına inanılır.

Rüyada kil maskesi sürmek kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada palyaço maskesi görmek ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada cilt maskesi görmek maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gaz maskesi iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine delalettir.

Rüyada kil maskesi yapmak keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüz maskesi yapmak elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments