Rüyada çocuğunun bir gözünün kör olduğunu görmek

Rüyada çocuğunun bir gözünün kör olduğunu görmek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, ün sahibi olacağına, mal mülk edineceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine delalettir.

Rüyada çocuğunun bir gözünün kör olduğunu gördüyseniz:

  • Yerleşim, kişisel gelişim, ev veya aile konularında kafanızdan geçen şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada çocuğunun bir gözünün kör olduğunu görmek uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunun tek gözünün kör olduğunu görmek evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunun gözünün kör olduğunu görmek mülk sahibi olacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun gözünün morardığını görmek güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, toplumda suçlu, allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun gözünün çıktığını görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine yorulur.

Rüyada bir gözünün şaşı olduğunu görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına delalet eder.

Rüyada bebeğin gözünün kör olduğunu görmek binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.