Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek ve onu kurtarmak

Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek ve onu kurtarmak birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek ve onu kurtarmak gördüyseniz:

 • İmajınızı etkileyebilecek kararlar almadan önce kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek ve onu kurtarmak arkasından iyi konuşulacağına, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun çamurlu suya düştüğünü görmek adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunun kirli suya düştüğünü görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, sıkıntılarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunun bulanık suya düştüğünü görmek yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına inanılır.

Rüyada erkek çocuğunun suya düştüğünü görmek kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek sağlığının bozulacağına, rahatlık içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun yüksekten suya düştüğünü görmek çok hayırlı işlere atılacağına, rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada eşinin ve çocuğunun suya düştüğünü görmek sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, hastalıkların iyileşeceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

18 yorum “Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek ve onu kurtarmak

 1. Yanımdaki küçük bir erkek çocuğunun küçük ve temiz bir su birikintisine düştüğünü gördüm ama dibe batmiyodu sudan çıkarıp eve götürüyodum üstü sırılsıklamdi ama üstünü değiştirincye kadar kurumuştu bebek arada birşeyler de söylüyordu söylediklerini hatırlamıyorum yorumlarsanız sevinirim

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya çözümlere, ilerlemeye ve maneviyata yorulmalıdır. Rüya tabirine göre sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına; ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına; maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

 2. Arkadaşlarla bir den bire hadi tatile gidelim diyip hemen bilet alıp aylece tatile çıkmışızdır çine gitmişizdir ve orda coxuklarim oyun kaydirak,salincak gibi bütün coxuklar ona biner we altı şudur kırılır ve bütün cocuklar suya düşer çocuklar ufaktır we boğulmaya başlar hemen atlayip cocuklari kurtarırım.
  Tercüme ederseniz sevinirim.

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Rüyanız başarıya, cesarete ve mala işarettir. Rüya alimlerine göre işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına; cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine; malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına yorulur.

 3. Rüyamda kız çocuğumun denize düştüğünü gördüm . Arkasından atladım onu kurtarmak için , Deniz’in dibine doğru çöküyor du sanki boğulur gibi biraz daha hızlı şekilde yüzmeye başladım ve çocuğumu elbisesinden yakaladım yukarı doğru çektim fakat yarıya kadar gelebildim hala Deniz’in içindeyken rüya bitti.

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya imkanlara, isteklere ve dürüstlüğe delalettir. Rüya tabirine göre çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına; kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine; yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına rivayet eder.

 4. Eşim oglumun deniz kenarina gittiğini görmüş oğlum o tarafa gitme demiş ama oğlum denize düşmüş arkasından atlamış su çok derinmis ta dibe inmis ordan tutup yukarı çıkarmış.manasi nedir

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Rüyanız çocuğa, sıhhate ve imkanlara yorulmalıdır. Rüya tabirine göre eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına; huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine; mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.

 5. kızımın kirli bir suya düştü onu kurtarmak için tam suya gircekkken kızım suyun içinden yğkselmeye başladı elini uzattı ve elinden tutup kurtardım anlamı nedir hocam

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Rüyanız şefkate, haneye ve imkanlara alamettir. Rüya alimlerine göre eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına; başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine; işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına yorulur.

 6. Oğlum 7 yaşında. Kaykay kayarken derin bir suya düşüyor.ben yüzme bilmiyorum fakat direk suya atlıyorum.. korkuyla uyanıyorum

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Rüyanız rahatlığa, paraya ve hayallere delalettir. Rüya alimlerine göre yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına; kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına; yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına delalet eder.

 7. Namaz kılmak için camiye girdim caminin etrafı derin sularla kaplıydı kendime yer buldum Çocuğum için güvenli ortam oluşturmaya çalışırken arkama döndüğümde Çocuğumun kirli bulanık ve derin bi suya düştüğünü gördüm cıkacak mı derken cıkmadı hemen ben atladım arkasından rüyadan uyandım o an

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya bağlılığa, mutluluğa ve isteklere işarettir. Rüya alimlerine göre aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına; etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına; değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına yorulur.

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya hayallere, kısmete ve neşeye alamettir. Rüya tabirine göre hayallerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin tutacağına; şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına; ruhen dingin, keyifli ve neşeli bir kimse olmaya başlayacağına yorulur.

 8. Rüyamda ikiz bebeklerim oluyordu . Bebekler sanki böyle düz değilde sürekli dik bi yatakta yatıyolardı / bunun gibi.ve ordan sürekli yüzüstü düşüyolardı ben yerden kaldırıp yine aynı şekilde yatırıyordum ve sürekli de düşüyorlardı. Daha sonralarda ikiz bebeklerin suya düştüğünü gördüm ,biri onları sudan çıkarıp bir tanesini benim kucağıma veriyolardı bende sırtına vurup ağzından su çıkmasını sağlıyordum .ölmiyorlardı yani

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya yeniliğe, çözümlere ve ferahlığa işarettir. Rüya yorumuna göre güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine; içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına; işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.