Rüyada çocuğunun yüzünü sivilceli görmek

Rüyada çocuğunun yüzünü sivilceli görmek kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, dargınların da yeniden bir araya geleceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine delalet eder.

Rüyada çocuğunun yüzünü sivilceli gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda kırılmak istemiyorsanız, tam olarak neler olup bittiğini anlayana kadar duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada çocuğunun yüzünü sivilceli görmek nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünü çok sivilceli görmek çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına rivayet eder.

Rüyada oğlunun yüzünü sivilceli görmek sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının yüzünü sivilceli görmek her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzünü sivilceli görmek tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına delalet eder.

Rüyada bir arkadaşının yüzünü sivilceli görmek büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine delalet eder.

Rüyada aynada bakıp yüzünü sivilceli görmek malının ve parasının da büyüyeceğine, her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü sivilceli görmek hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.