Rüyada sevgilinin yüzünü sivilceli görmek

Rüyada sevgilinin yüzünü sivilceli görmek çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına, düşmanlarına da dost olacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin yüzünü sivilceli gördüyseniz:

  • İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar olabilir.

Rüyada sevgilinin yüzünü sivilceli görmek zenginlik getirecek adımlar atılacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü çok sivilceli görmek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına rivayet eder.

Rüyada bir arkadaşının yüzünü sivilceli görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunun yüzünü sivilceli görmek daha iyi şartlarda yaşayacağına, rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunun yüzünü sivilceli görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının yüzünü sivilceli görmek zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına inanılır.

Rüyada aynada bakıp yüzünü sivilceli görmek kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, kavgaların büyüyeceğine işarettir.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü sivilceli görmek işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments