Rüyada çok yüksek bi yerden suya atlamak

Rüyada çok yüksek bi yerden suya atlamak çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, huzursuzluklar ile boğuşacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine alamet eder.

Rüyada çok yüksek bi yerden suya atlamak gördüyseniz:

  • Evliyseniz, biraz temkinli olmanız gerekiyor.

Rüyada çok yüksek yerden suya atlamak aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok yüksek bi yerden suya atlamak çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek bir yerden suya atlamak onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, istediği gibi bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada yüksek yerden temiz suya atlamak güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına inanılır.

Rüyada çok yüksek bir yerden suya atlamak sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına inanılır.

Rüyada yüksek bi yerden suya atlamak sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, sıkıntılarının son bulacağına yorulur.

Rüyada yüksek yerden suya atlamak başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, kız çocuğunun olacağına işarettir.

Rüyada yüksek bir yerden suya bakmak varlık içinde yokluk çekileceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments