Rüyada dalga geçilmesi

Rüyada dalga geçilmesi iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, tersliklerin yoluna gireceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına alamet eder.

Rüyada dalga geçilmesi gördüyseniz:

  • Çevrenizde aniden itibarınız artabilir.

Rüyada dalga dalga deniz görmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına delalet eder.

Rüyada dalga sel sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dalga yükselmesi zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına rivayet eder.

Rüyada dalga ile boğuşmak iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına delalet eder.

Rüyada eve dalga vurması uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine rivayet eder.

Rüyada dalga görmek hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, gelirinin de artmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada su dalga görmek sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada dalga geçilmesi büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.