Rüyada dayı kızını görmek

Rüyada dayı kızını görmek bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dayı kızını gördüyseniz:

  • Duygusal ilşikilerinizle ilgili bir tatminsizlik içinde olabilirsiniz.

Rüyada dayı kızını görmek işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına delalettir.

Rüyada dayı kızını öpmek kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen dayı kızını görmek hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş dayı kızını görmek çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada dayı kızını sevmek yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dayı ve kızını görmek allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dayı kızını hamile görmek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına inanılır.

Rüyada dayı kızını dövmek çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, önemli kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.