Rüyada denizin içinde gemi görmek

Rüyada denizin içinde gemi görmek ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizin içinde gemi gördüyseniz:

  • Tamamlayıcı delil veya ipuçları ya da bilgiler elinize geçmeden yorum yapmamalısınız.

Rüyada denizin içinde gemi görmek baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine işaret eder.

Rüyada denizin ortasında gemi görmek çok hatalı çalışmalara gireceğine, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına işaret eder.

Rüyada denizin altında gemi görmek bir sebeple kendi içine kapanacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına delalet eder.

Rüyada evin içinde gemi görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, beyaz ise güzel bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada gemi içinde olduğunu görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, bu sayede hayatının çok daha iyi duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizin içinde ev her iki tarafın da çok üzüleceğine, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada denizin üstünde buyuk gemi görmek dinç kalacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına rivayet eder.

Rüyada denizin içinde uçmak maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.