Rüyada dış kapıyı açmak

Rüyada dış kapıyı açmak işlerini boşvereceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, evlilik yolunda engeller çıkacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada dış kapıyı açmak gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizi genişletmek için faaliyetlerde bulunmalısınız.

Rüyada kapıyı bulamamak rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına delalettir.

Rüyada kapıyı ittirmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dış kapıyı silmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına delalet eder.

Rüyada bir kapıyı çalmak başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada cam kapıyı kilitlemek özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına inanılır.

Rüyada kapıyı temizlemek hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapıyı çivilemek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapıyı tıklatmak kötü kimselerin ağına düşeceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments