Rüyada dolu kadeh

Rüyada dolu kadeh düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, işinde de hep başarılı olacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada dolu kadeh gördüyseniz:

  • Devamında onların da aynı şekilde karşılık verdiğini görebilirsiniz.

Rüyada dolu dolu altın görmek hayata küsecek duruma geleceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına yorulur.

Rüyada dolu dolu kusmak bereketli bir döneme girileceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada dolu dolu sümkürmek gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolu dolu kan görmek önünün kapanacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına işaret eder.

Rüyada dolu dolu yağmur yağdığını görmek rızkında ve malından olacağına, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına işarettir.

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına inanılır.

Rüyada dolu dolu balgam çıkarmak hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine delalettir.

Rüyada dolu dolu para görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.