Rüyada duvarda yeşil küf görmek

Rüyada duvarda yeşil küf görmek zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, sıkıntıların azalacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarda yeşil küf gördüyseniz:

  • Başkalarını öfkelendirme ihtimaliniz var.

Rüyada duvarda yeşil küf görmek aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine tabir olunur.

Rüyada duvarda yeşil sarmaşık görmek aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına işarettir.

Rüyada duvarda yeşil boya görmek yoluna pek çok engelin çıkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine işarettir.

Rüyada duvarda yeşil halı görmek atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarda yeşil yılan görmek onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına delalettir.

Rüyada duvarda yeşil kertenkele görmek helal kazanç elde edeceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine yorulur.

Rüyada duvarda küf görmek hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına delalettir.

Rüyada duvarda göz görmek gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments