Rüyada ejderha ile dost olmak

Rüyada ejderha ile dost olmak maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ejderha ile dost olmak gördüyseniz:

  • En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır.

Rüyada ejderha ile dost olmak amaçlarına ulaşacağına, sahip olduğu zenginliğin de artacağına delalettir.

Rüyada yavru ejderha bankadaki hesaplarının da kabaracağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına tabir olunur.

Rüyada ejderha eti görmek umutsuzluk yaşanacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor ejderha görmek fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ejderha ile uçmak herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ejderha doğurmak başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine işarettir.

Rüyada ejderha yemek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dost kazığı asık yüzlerin güleceğine, kötü günler geçireceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments