Rüyada eniştesini hasta görmek

Rüyada eniştesini hasta görmek yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, eline geçen kazancı boşa harcayacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına, eşler arasında bir soğukluk olacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eniştesini hasta gördüyseniz:

  • Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir.

Rüyada eniştesini hasta görmek iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına rivayet eder.

Rüyada eniştesini öpmek hatalarını fark edeceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eniştesini görmek bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin eniştesini görmek büyük atılımlarda bulunacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş eniştesini görmek eşit davranılacağına, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin eniştesini görmek kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın eniştesini görmek azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına tabir olunur.

Rüyada eniştesini öldüğünü görmek uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments