Rüyada erkeğin sırtına masaj yapmak

Rüyada erkeğin sırtına masaj yapmak ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin sırtına masaj yapmak gördüyseniz:

  • İş hayatınız veya özel yaşamınızla ilgili planlar yaparken ufak şeylerin sizi sinirlendirmesine izin vermemelisiniz.

Rüyada erkeğin sırtına masaj yapmak sağlık sorunları varsa düzeleceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin sırtına masaj yapmak kazancının düşeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sırtına masaj yaptırmak hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, rızkın da ömür boyu süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının sırtına masaj yapmak arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin sırtına masaj yapmak ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada birinin sırtına masaj yapması niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin sırtına masaj yapmak olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın sırtına masaj yapmak çok istenen bir şeye sahip olunacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments