Rüyada eski eşini topal görmek

Rüyada eski eşini topal görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, ağız tadının bozulmayacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, adımlarını daha sağlam atacağına rivayet eder.

Rüyada eski eşini topal gördüyseniz:

  • Bazı cümleleriniz ilerleme fırsatlarınızı boşa harcamanıza neden olabilir.

Rüyada eski eşini topal görmek verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada topal olmayan birini topal görmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, hane içine ay doğacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini topal görmek buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada eski kocayı topal görmek hak yolunda hayır işleri yapacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada eski eşini ve yeni eşini görmek sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski eşini görmek eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, duraklama yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada eski eşini öpmek yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine delalettir.

Rüyada eski eşini koklamak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments