Rüyada eski patronun görmek

Rüyada eski patronun görmek işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine tabir olunur.

Rüyada eski patronun gördüyseniz:

  • Kazançlarınızı arttırmanıza yardım edecek şeyler öğrenmeye çalışmalısınız.

Rüyada eski patronun öpmesi uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski patronun görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, ortağından ayrılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski patronun eve gelmesi dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine, korkulan bir durumla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada eski patronun işe çağırması deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine inanılır.

Rüyada eski patronun küsmesi sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, kafasının rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski patronun aradığını görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine tabir olunur.

Rüyada eski patronun yemek vermesi işlerin hafifleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada eski patronun babasını görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.