Rüyada eski sevgilinin seni boğulmaktan kurtarması

Rüyada eski sevgilinin seni boğulmaktan kurtarması ün sahibi olacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, çok büyük mutluluk duyacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, dileklerinin de kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğulmaktan kurtarması gördüyseniz:

  • Öfke, pişmanlık veya geçmişle bağlantılı duygular gelecek başarılarınızı olumsuz etkileyebilir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğulmaktan kurtarması aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni boğulmaktan kurtarması kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına ve eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni kovalaması sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni görmesi geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni kucaklaması sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni ellemesi işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni aşağılaması emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni istememesi aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Bir yorum “Rüyada eski sevgilinin seni boğulmaktan kurtarması

  1. Merhaba, ben rüyamda denizdeydim kayık gibi bir şeyin üstündeydim önümde bir tane adam vardı onunla beraber gidiyorduk sonra ben arkası üstü denize düştüm ve boğuluyorken eski sevgilim beni kurtardı denizden çıktıktan sonra yılan dili gibi uzun ve büyük bir dilim vardı iki elimle onu tutup söküğümü gördüm değişik bir rüya ben anlam veremedim ne anlama geliyor?

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.