Rüyada eski yırtık ceket görmek

Rüyada eski yırtık ceket görmek kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, başarılarının azalacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski yırtık ceket gördüyseniz:

  • Duygusal konuları ele alış biçiminiz özel yaşamınızda fark yaratmanıza yardım edebilir.

Rüyada eski yırtık ceket görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yırtık ceket çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına alamet eder.

Rüyada kolu yırtık ceket görmek sermayesini kaybedeceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına delalet eder.

Rüyada yırtık ceket giymek taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, iş kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski bir ceket görmek çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada eski ceket görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, oldukça büyük başarılara işaret etmektedir.

Rüyada eski ceket almak kazanç ve kar getireceğine, sorunların çabucak atlatılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yırtık ceket görmek daha güçlü hale geleceğine, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.