Rüyada eve horoz almak

Rüyada eve horoz almak bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, emeğinden hayır göreceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına işaret eder.

Rüyada eve horoz almak gördüyseniz:

  • İyi tarafına gelince, bundan sonra harcamalarınız daha aklı başında olabilir.

Rüyada horoz kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine yorulur.

Rüyada horoz yumurtlaması borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına yorulur.

Rüyada ölmüş horoz çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına işaret eder.

Rüyada horoz yakalamak çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada horoz koşturması geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine delalettir.

Rüyada horoz dövmek sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada horoz nedir kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına inanılır.

Rüyada horoz ısırması çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, kazanç kapılarının kapanacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments