Rüyada horoz dövmek

Rüyada horoz dövmek huzursuzluklar ile boğuşacağına, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına inanılır.

Rüyada horoz dövmek gördüyseniz:

  • Bazı ilişkileriniz, iş birlikleriniz veya ilişkileriniz kendinizin çok dışında işler yapmanıza veya kendinizi kutuya hapsedilmiş hissetmenize neden oluyor olabilir.

Rüyada horoz düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada horoz eti almak hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada çiğ horoz eti görmek hayattan yana yüzünün güleceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına inanılır.

Rüyada horoz ve tavuk maddi zararını karşılayacağına, kişinin bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çok horoz görmek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, işlerinden belirsizlik olacağına delalet eder.

Rüyada horoz tekmelemek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada horoz kurtarmak borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına yorulur.

Rüyada horoz didmesi kısmetlerinin bol olacağına, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.