Rüyada eve siyah kedi girmesi

Rüyada eve siyah kedi girmesi atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, moralinin, keyfinin kaçacağına inanılır.

Rüyada eve siyah kedi girmesi gördüyseniz:

  • Sizin için işlevselliğini yitirmiş ya da çıkarlarınıza hizmet etmeyen anlaşma, düzenleme veya ilişkileri hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine delalettir.

Rüyada siyah kedi kovalaması iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Rüyada siyah kedi gezdirmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada siyah kedi emzirmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına rivayet eder.

Rüyada siyah kedi yavruları uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada siyah kedi yıkamak onlardan medet umacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eve siyah kedi girmesi sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iri siyah kedi görmek hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, tüm dileklerin tutacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments