Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine delalet eder.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi gördüyseniz:

  • Aradığınız yardımı bulamayabilirsiniz veya diğerlerinin işten kaçmaları veya sorumluluklarından bir haber olmaları sizi rahatsız edebilir.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına inanılır.

Rüyada siyah kedi ve yılan görmek kazancın daha da arttırılacağına, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah yılan ve kedi görmek aradaki buzların eritileceğine, doğru yolu bulacağına delalet eder.

Rüyada siyah yılan ve siyah köpek görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah siyah yılan görmek bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada eve siyah kedi girmesi başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada iri siyah kedi görmek helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah kedi konuşması maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments