Rüyada evli kızını nişanlamak

Rüyada evli kızını nişanlamak günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, maddi olarak eksiye düşüleceğine, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, bilgi ile donanacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli kızını nişanlamak gördüyseniz:

  • Daha fazla sosyalleşmeniz hayatınıza katkısı dokunabilecek kişilerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Rüyada evli kızını görmek çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada evli kızını nişanlamak sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli kızını bekar görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına delalettir.

Rüyada annenin evli kızını hamile görmek sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, kazancının çok düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızını evli görmek aksi takdirde çok üzüleceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada bekar kızını evli görmek gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine yorulur.

Rüyada evli kızını nişanlı görmek gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına işarettir.

Rüyada evli kızını hamile görmek iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments