Rüyada gelinlikte sarı leke görmek

Rüyada gelinlikte sarı leke görmek o işin tüm risklerini göze alacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, gözyaşlarının dineceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gelinlikte sarı leke gördüyseniz:

  • Uzun vadeli planlarınız konusunda kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada gelinlikte sarı leke görmek herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada gelinlikte kırmızı leke görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine, kaybettiği şeyi bulmasına inanılır.

Rüyada gelinlikte leke görmek birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada sarı leke görmek alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişte sarı leke görmek verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada yatakta sarı leke görmek yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına delalettir.

Rüyada iç çamaşırda sarı leke ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada iç çamaşırında sarı leke görmek olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.