Rüyada genelkurmay binası

Rüyada genelkurmay binası aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, her şeyin sarpa saracağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına yorulur.

Rüyada genelkurmay binası gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi sır olarak saklamanızda fayda var.

Rüyada genelkurmay binası işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada genelkurmay başkanı görmek yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına alamet eder.

Rüyada genelkurmay başkanını görmek ihya kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine inanılır.

Rüyada genelkurmay görmek büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına delalettir.

Rüyada genelkurmay başkanı olmak ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, yeni bir eve sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada emekli genelkurmay başkanı görmek çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına rivayet eder.

Rüyada genelkurmay başkanı görmek diyanet kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, bazı radikal kararlar alınacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada genelkurmay başkanının elini öpmek haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, ömrün uzun olmasına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments