Rüyada gıcık olduğun birini görmek

Rüyada gıcık olduğun birini görmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gıcık olduğun birini gördüyseniz:

  • Zarafetinizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada gıcık olduğun birini görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gıcık olduğun birini dövmek rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine işarettir.

Rüyada gıcık olduğun biriyle kavga etmek girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine tabir olunur.

Rüyada gıcık olduğun kızı görmek sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına işaret eder.

Rüyada gıcık aldığın birini görmek önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına inanılır.

Rüyada birini gıcık etmek uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada gıcık tutması her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birine gıcık olmak başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments