Rüyada göğsünde hastalık görmek

Rüyada göğsünde hastalık görmek göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, kirli işlere bulaşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine rivayet eder.

Rüyada göğsünde hastalık gördüyseniz:

  • Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının, duygularınızı ifade edin.

Rüyada göğsünde hastalık görmek yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastalık geçirmek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada hastalık teşhisi huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına işaret eder.

Rüyada hastalık nedir dostlarıyla bir araya geleceğine, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada ateşli hastalık borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada hastalık haberi sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, kurtuluşu yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada vücutta hastalık görmek çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, dualarının kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada gözde hastalık görmek işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.