Rüyada gökyüzünün patladığını görmek

Rüyada gökyüzünün patladığını görmek çıkış yolları bulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünün patladığını gördüyseniz:

  • Oluşan olanakları doğru değerlendirebilirseniz en doğru stratejiyle ilerleyebilirsiniz.

Rüyada gökyüzünün patladığını görmek çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünün dalgalanması allah’ın inayetini kazanacağına, eşyaların yenileneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünün yanması daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine alamet eder.

Rüyada gökyüzünün sallanması başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünün yeşil olması işlerin kapanacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünün buz tuttuğunu görmek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzünün hareket etmesi sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, çekilen acıların unutulacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzünün aşağı inmesi işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.