Rüyada gözünü morarmış görmek

Rüyada gözünü morarmış görmek gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, kendisini ailesine vereceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözünü morarmış gördüyseniz:

  • Macera arayışınız sürüyor.

Rüyada gözünü morarmış görmek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada annesinin gözünü morarmış görmek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına inanılır.

Rüyada oğlunun gözünü morarmış görmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada birinin gözünü morarmış görmek sözünde duracağına, hep dua edeceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada eşinin gözünü morarmış görmek maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının gözünü morarmış görmek bütün maksatlarının gerçekleşmesi, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin gözünü morarmış görmek onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada morarmış kulak işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.