Rüyada gözünün üstünde sivilce görmek

Rüyada gözünün üstünde sivilce görmek her daim allah yolunda yürüyeceğine, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine, de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözünün üstünde sivilce gördüyseniz:

  • Taleplerinizi iletirken politik olmanızda fayda var.

Rüyada gözünün üstünde sivilce görmek allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözünün altında sivilce görmek maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına delalettir.

Rüyada gözünün içinde sivilce görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine delalettir.

Rüyada burnunun üstünde sivilce sıkmak anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinin üstünde sivilce ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada burnunun üstünde sivilce görmek tüm özlemini gidereceğine, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinin üstünde sivilce görmek bir süre bu durumun devam edeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada elin üstünde sivilce görmek atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments