Rüyada hamile iken bebeğin hareket ettiğini görmek

Rüyada hamile iken bebeğin hareket ettiğini görmek tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, hem yaşama olan inancına kavuşacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına tabir olunur.

Rüyada hamile iken bebeğin hareket ettiğini gördüyseniz:

  • Kibarca içinde yer almazsınız olur biter, kendinize sorun etmeyin.

Rüyada hamile iken bebeğin hareket ettiğini görmek kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, büyük kazançlar getireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin hareket ettiğini görmek elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olmak bebeğin hareket ettiğini görmek işinde uzmanlaşacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin hareket ettiğini görmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine yorulur.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin karnında hareket ettiğini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin hareket ettiğini hissetmek çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına delalet eder.

Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini görmek çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, gösterilen sabrın tükeneceğine alamet eder.

Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini hissetmek tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.