Rüyada hasta birine baktığını görmek

Rüyada hasta birine baktığını görmek uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, düşmanlarını bile affedeceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına alamet eder.

Rüyada hasta birine baktığını gördüyseniz:

  • Paranızı büyüme potansiyeli olan konulara yatırmanızda fayda var.

Rüyada hasta birine baktığını görmek girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, ün ve itibar sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin başka birine baktığını görmek tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin birine baktığını görmek istediklerini elde etmeyi başaracağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin birine fal baktığını görmek maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine delalettir.

Rüyada hasta baktığını görmek kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına inanılır.

Rüyada hasta birine süt vermek atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada hasta birine sarılmak atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada hasta birine altın vermek işlerinin yarım kalacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.