Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek sırtındaki yükten kurtulacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına işarettir.

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Başkalarının sizin için seçtiği değil kendi seçtiğiniz hayallerin peşinden gitmelisiniz.

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta olan birinin hasta olduğunu görmek dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, ancak daha sonra sorunların aşılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin çok hasta olduğunu duymak aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin hasta olduğunu söylemek kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta birinin öldüğünü duymak lüks, konfor içinde olacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına delalet eder.

Rüyada hasta birinin kör olduğunu görmek dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada yaşlı birinin hasta olduğunu görmek kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.