Rüyada havuzdan su doldurmak

Rüyada havuzdan su doldurmak kazançlı işlere gireceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, zor durumlara düşeceğine, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine delalet etmektedir.

Rüyada havuzdan su doldurmak gördüyseniz:

  • Duygusal iniş çıkışlarınız olabilir.

Rüyada havuzdan geçmek kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, başarısının azalacağına inanılır.

Rüyada havuzdan su doldurmak çektiği zorlukların biteceğine, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada havuzdan bir şey çıkarmak hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına delalettir.

Rüyada havuzdan kurtarmak ele geçen fırsatların hayır getireceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada havuzdan yüzmek kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada havuzdan çıkmak özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada havuzdan abdest almak paslı bir çiviye basabileceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine delalettir.

Rüyada bebeği havuzdan kurtarmak her daim bereketli işler yapacağına, hanesine huzurun dolacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.