Rüyada iki dağ arasında göl görmek

Rüyada iki dağ arasında göl görmek gönlünün rahata ereceğine, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, dişe diş savaşacağına, pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki dağ arasında göl gördüyseniz:

  • İşinizi veya ekonomik durumunuzu ilgilendiren konularda takdir edilmiyor hissine kapılabilirsiniz.

Rüyada diş arasında ip görmek yeniden can bulacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki dağ arasında su görmek ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına delalet eder.

Rüyada iki dağ arasında göl görmek bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine delalet eder.

Rüyada iki kaş arasında kıl görmek parasını ve işini kaybedeceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına rivayet eder.

Rüyada diş arasında saç görmek bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine delalettir.

Rüyada kaş arasında kıl görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yıldızların arasında uçmak iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada iki trenin arasında kalmak tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine, sayılacağına ve sevileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments