Rüyada ikinci el elbise almak

Rüyada ikinci el elbise almak ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, tutumlu bir yaşam süreceğine, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, geçmişi unutup geleceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ikinci el elbise almak gördüyseniz:

  • Şansa bağlı konulardan bazı kazançlar elde edebilirsiniz.

Rüyada ikinci el elbise almak maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada ikinci el elbise görmek özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ikinci kez nikahlanmak rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına işaret eder.

Rüyada ikinci nikah kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, önemli bir makama terfi alacağına tabir olunur.

Rüyada ikinci eş almak yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada ikinci bir ev almak iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına rivayet eder.

Rüyada ikinci kez evlilik fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine yorulur.

Rüyada ikinci ev görmek daha sonra işlerin açılacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments