Rüyada kapı taşlanması

Rüyada kapı taşlanması iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, kısmetlerinin artacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine inanılır.

Rüyada kapı taşlanması gördüyseniz:

  • Bazı kişilerle ilişkilerinizde daha esnek olmanızda fayda var.

Rüyada kapı içinde kapı görmek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı üstüne kapı açmak huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına işarettir.

Rüyada kapı kapı dolaşmak yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapı ve maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor kapı kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada kapı sırtlamak kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada pencere kapı büyüyeceğine, sıkıntıların aşılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments