Rüyada kapı ve

Rüyada kapı ve elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine tabir olunur.

Rüyada kapı ve gördüyseniz:

  • Bazı kişiler beklenmedik şekilde size ya da hizmetlerinize veya planlarınıza destek verebilir ya da bazı vaatlerde bulunabilirler.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine delalettir.

Rüyada kapı içinde kapı görmek huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, uzak bir yola gidileceğine tabir olunur.

Rüyada kapı üstüne kapı açmak alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, makam edineceğine işaret eder.

Rüyada kapı kapı dolaşmak maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine tabir olunur.

Rüyada kapı ve kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine işarettir.

Rüyada mor kapı manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada pencere kapı çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada cam kapı kapamak ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments