Rüyada kar suyunu içmek

Rüyada kar suyunu içmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, yeni yollara girileceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine inanılır.

Rüyada kar suyunu içmek gördüyseniz:

  • Sizden haber bekleyen kimseler var.

Rüyada kar suyunu içmek işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, keyfinin olmayacağına delalettir.

Rüyada soğanın suyunu sıkmak maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, komşular tarafından kötülenileceğine delalettir.

Rüyada suyunu başkasının içmesi herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada yoğurdun suyunu içmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada meyvenin suyunu çıkarmak karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada portakalın suyunu sıkmak çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada karpuzun suyunu içmek maaşının artacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balığın suyunu değiştirmek çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments