Rüyada kar yağışında yürümek

Rüyada kar yağışında yürümek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, işlerinin kötüleşeceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına alamet eder.

Rüyada kar yağışında yürümek gördüyseniz:

  • İş anlaşmaları, iş birlikleri veya fiziksel ya da duygusal refahınızı ilgilendiren konularda hareketlilik var.

Rüyada kar yağışında yürümek büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments