Rüyada kendi ayaklarını yıkamak

Rüyada kendi ayaklarını yıkamak çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kendi ayaklarını yıkamak gördüyseniz:

  • Dikkatle düşünmeye başlamanızda fayda var.

Rüyada kendi ayaklarını yıkamak yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi ayaklarını kirli görmek aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi ayaklarını şiş görmek sonucun kişi için hayırlı olacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi ayaklarını görmek isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, hem geleceğinin güzel olacağına işaret eder.

Rüyada kendi ayaklarını ters görmek kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, bolluk içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi ayaklarını kesmek iyi insanlar ile birlikte olunacağına, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine yorulur.

Rüyada kendi ayaklarını yıkadığını görmek aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada ayaklarını hissetmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.