Rüyada kırık tahta kapı

Rüyada kırık tahta kapı işini en iyi şekilde yapacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada kırık tahta kapı gördüyseniz:

  • Yaptığınız işlerden zevk almayı başarabilecek ruh yapısındasınız.

Rüyada kırık tahta kapı aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırık tahta merdivenden inmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahta kırık beşik görmek hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kötü yola sapmayacağına alamet eder.

Rüyada kırık tahta köprüden geçmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada kırık tahta masa görmek sevdiği kişilerden zarar göreceğine, daha güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kırık tahta parçaları görmek rahatın ve konforun geleceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına inanılır.

Rüyada kırık tahta kapı görmek anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, düzenin kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırık tahta yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments