Rüyada kocamın başkasını sevmesi

Rüyada kocamın başkasını sevmesi beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, büyüleyeceğine, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, hayatın kolaylaşacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocamın başkasını sevmesi gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi yönetmenin en parlak yollarını arayabilir, belli önerileri pratiğe dökebilirsiniz.

Rüyada kocamın başkasını sevmesi büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına rivayet eder.

Rüyada kocamın başkasını hamile bıraktığını görmek aile hayatının bozulacağına, iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına alamet eder.

Rüyada kocamın başkasını öpmesi kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına inanılır.

Rüyada kocamın başkasını sevdiğini görmek rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocamın ev alması kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine delalettir.

Rüyada kocamın evlenmesi kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına delalet eder.

Rüyada kocamın yaralandığını görmek özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine alamet eder.

Rüyada kocamın saçını kestim zor bir duruma düşüleceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments