Rüyada kolunun cimciklenmesi

Rüyada kolunun cimciklenmesi kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, kalp kırıklığı olacağına yorulur.

Rüyada kolunun cimciklenmesi gördüyseniz:

  • Olumsuz bir tarafı kendisini objektif görememesidir.

Rüyada kolunun cimciklenmesi çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolunun uyuşması evliyseniz eşle iyi geçime, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolunun kıllanması iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine alamet eder.

Rüyada kolunun parçalanması bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine delalet eder.

Rüyada kolunun yanması çok hayırlı şeylere, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sağ kolunun yaralanması kazanç ve kar getireceğine, zahmete ve çileye düşeceğine tabir olunur.

Rüyada sol kolunun kanaması karısı şile arasının çok iyi olacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine inanılır.

Rüyada kolunun su toplaması sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.